PIN bar na Daily grafu EUR/USD

Po několikadenním čekání na příležitost k obchodu se konečně včera vytvořil na Daily grafu EUR/USD pěkný PIN bar.

PIN se vytvořil ve směru trendu (downtrend), odmítl důležitou rezistenci 1.2600 a odrazil se od klouzavého průměru, který zároveň funguje jako dynamická rezistence. Všechny tyto faktory potvrdily významnost tohoto PIN baru.

PIN bar EURUSD

PIN bar na Daily grafu EUR/USD

Včera večer jsem zadal čekající příkaz k prodeji na ceně 1.2554. Obchod se aktivoval dnes v noci. Zatím vypadá dobře, uvidíme, jak obchod dopadne – profit mám zadaný na ceně 1.2380. Na obchod klasicky riskuji 200$. Pokud obchod nevyjde, přijdu o 200$. Pokud vyjde, vydělám cca 800$.

PIN bary se vytvořily i na H4 a H1 grafech, což nám hraje do karet.

PIN bar na H4 grafu

PIN bar na H4 grafu

PIN bar na H1 grafu

PIN bar na H1 grafu

Chtěli byste obchodovat stejným způsobem jako já, ale nemáte čas nebo chuť učit se něco nového? Tak právě pro vás nabízím novou službu! Člověk, který si tuto službu objedná, bude moci obchodovat přesně podle mě – vstupovat do stejných obchodů, se stejnými parametry jako já. Bude ode mě dostávat přesné instrukce – tedy na jaké ceně má do obchodu vstoupit, kam umístit stoploss, kam umístit profit target a jak velkou pozici má obchodovat (vzhledem k velikosti jeho účtu).

Navíc člověk, který si službu objedná, na mě dostane speciální e-mailovou adresu a prostřednictvím této adresy se mnou bude moci komunikovat a ptát se na cokoliv ohledně tradingu.

Pokud máte o službu zájem, napište mi na info@jakobchodovatforex.cz

Honza

Komentáře

Komentáře

Komentáře jsou vypnuty.