Pěkné příležitosti k obchodu

AUD/USD

Minulý pátek se na denním grafu AUD/USD vytvořil pěkný pin bar. PIN se vytvořil ve směru dlouhodobějšího downtrendu a na významné rezistenci. To je pro mě osobně velmi pěkný signál k prodeji. Zadal jsem obchod a vypnul PC. Obchod se sám aktivoval a sám ukončil na základě mnou předem zadaného vstupu a předem stanoveného profit targetu. Na obchodu jsem vydělal 3R.

Pin bar na AUD/USD

Pin bar na AUD/USD

USD/JPY

Další pěkný pin bar se vytvořil cca před 14 dny na páru USD/JPY. Cena po jeho vytvoření krásně vyšplhala směrem nahoru. Pokud se cena udrží nad úrovní 120.40, je zde velký prostor pro pohyb ceny směrem nahoru.

Denní graf USD/JPY

EUR/USD

Eurodolar nám pěkně klesá, čekám na mírný pullback směrem nahoru okolo rezistence 1.1100 a zde na signál k prodeji, jak je vidět na grafu níže.

EUR/USD

EUR/USD

XAG – stříbro

Několik pěkných signálů k prodeji se v posledních měsících sešlo i na grafu stříbra.

XAG - stříbro

Ve středu se navíc vytvořil další pěkný signál k prodeji – další z oblíbených patternů které obchoduji, tentokrát FAKEY. Příkaz k prodeji jsem zadával včera, pokud trh tento pattern akceptuje, pak by cena mohla klesat až k dalšímu supportu okolo 14.50.

stříbro - FAKEY

Fakey je tvořen tzv. mother bar – to je ta první svíčka v rámečku, následují 2 inside svíčky, které jsou uvnitř rozpětí mother bar. Poslední svíčka v rámečku je pin bar. Cena po inside barech stoupla hodně nahoru, došlo k falešnému breakoutu a falešnému proražení rezistence. Po breakoutu se cena prudce vrátila zpět a vypadá na to na pěkný pohyb směrem dolů.

FAKEY

S&P 500

Pěkný FAKEY se udělal na začátku tohoto týdne i na indexu S&P 500. Cena po jeho vytvoření vystřelila směrem nahoru a během jediného dne bylo možno na tomto setupu vydělat až 4R.

Fakey na S&P500

Chtěli byste obchodovat stejným způsobem jako já? Napište mi na info@jakobchodovatforex.cz

Mohu vám e-mailem zasílat své obchody a přesné hodnoty, kde do obchodu vstupuji a kam umisťuji svůj stoploss a profit target. Všechny mé obchody se automaticky aktivují a automaticky ukončují. Odpadá tak jakýkoliv stres během obchodování.

Komentáře

Komentáře

Komentáře jsou vypnuty.