Hodnocení mé služby od Daniela

Ahoj Honzo,

říkal jsem si, že Ti po třech měsících, co od Tebe odebírám obchodní signály, sepíši krátké resumé. Sám jsi říkal, že bys zpětnou vazbu uvítal. Zde je.

O obchodování se zajímám s delšími přestávkami asi 10 let. Vyzkoušel jsem více služeb pro poskytování obchodních signálů (FX, komodity). Některé byly podvod. Některé byly drahé (velmi) a ve výsledku vlastně byly k ničemu.

Jak takové služby vypadaly? Obdržel jsem e-mailem nebo přes Faceboook vstup, SL a PT. Občas komentář, proč vstoupit. Obchod se realizoval. Dosáhl kupříkladu SL. Ale na konci dne jsem od poskytovatele služby obdržel resumé, že je výsledkem zisk. Ale já měl SL… Co to má být? Po dotazu, co se stalo, mi bylo častokrát odpovězeno, že bylo vstoupeno (nebo vystoupeno) za market, protože po SL se cena vyvíjela „dobře“. Do obchodu bylo tedy naskočeno ručně znovu za market. Proč ne. Ale echo (signál) jsem nedostal žádný. Výsledky takového obchodování a rozčarování, když jde o větší peníze a nervy asi nemusím popisovat. Odpovědná osoba měla na konci měsíce ranec peněz, ale ostatní měli houby. Občas se mi zdálo, že to snad dělají naschvál. Nepřeji to nikomu…

Od jiných služeb zase signály chodily ve dne i v noci. Někdy i od více lidí z nějaké skupiny. Pak se v tom vyznejte. Bez pravidel… Raději bez komentáře.

Po létech jsem se rozhlédl po Internetu po podobných službách i na českém Internetu. Čirou náhodou jsem našel Tvoje WWW. Téměř ihned jsem je celé přečetl a kontaktoval Tě. Cena byla rozumná. Po 3 měsících je výsledek plus. Od dubna 2016 šlo o 15 obchodů. 4x SL, 5x PT s průměrným RRR cca 1:2.8. Jeden obchod právě teď běží. Slušný výsledek. Dost peněz v plusu díky dobrému RRR.
Na základě těchto výsledků jsem Ti nyní poslal peníze na dalších 6 měsíců.

Osobně mi dost pomohlo, když vím, že jsem v tom stejně jako Ty. Stejné SL, PT, vstupy, výstupy. Cením si, že dáš vždy vědět co a jak, když je to náhodou potřeba. Stíhat se to dá naprosto v pohodě. Není potřeba, abych byl „přilepený“ na grafu, e-mailu, být vzhůru ve dne v noci a být „ready“ na nějakou „šílenost“.

Jsi transparentní a trpělivý. Toto je poklad. Jak v běžném životě, tak v tradingu.

Fandím Ti a doufám, že se Ti bude dobře dařit.

Ode mne trochu sobecky: Když se bude dařit Tobě, bude se dařit i mně 🙂

Děkuji Honzo 🙂

Dan

Komentáře

Komentáře

Komentáře jsou vypnuty.