Dalibor

Včera jsem @dalibor sporka po prvním měsíci obchodování psal, jak je s mojí službou spokojený a jestli jí bude chtít prodloužit.

Tady je jeho odpověď:

 

Ahoj Honza

Jasne, pokracujeme, trocha viem ako to na trhu chodi a nerobim zavery hned po mesiaci. Dolezita je konzistentnost z dlhodobeho hladiska, co urcite vies.

Velmi ma zaujal sposob a trpezlivost s akou vyberas obchody a celkovo zaujimavy pristup k tradingu, zase nieco nove pre mna, velmi poucne, cize jasne, ze pokracujeme, lebo je to pre mna dalsia skusenost a skola.

Mozes mi poslat request na paypal aby nebol problem ako minule ked chybalo to 1 euro 🙂

Dalibor

 

Dalibor obchoduje už celkem 4 roky, z toho 3 roky live a momentálně už obchoduje s riskem 200 € na obchod. Za ten první měsíc, co se mnou obchoduje, dostal ode mě celkem 5 obchodů. Z toho jeden byl ztrátový a ostatní 4 byly ziskové. Ve výsledku díky těmto pár obchodům vydělal okolo 2000 €. Samozřejmě je to tím, že na 1 obchod riskuje už poměrně vysokou částku 200 €.

Prosil jsem ho, aby to sem kvůli věrohodnosti napsal on sám, ale prý už Facebook nepoužívá, tak jsem alespoň dostal svolení, že to zde mohu zveřejnit.

Ještě jen v zápětí musím dodat, že tento měsíc byl opravdu nadprůměrně úspěšný. Některé měsíce bývají lepší, některé zase horší. To už tak v tradingu prostě je. Důležitý je jen výsledek dlouhodobější série obchodů. Ten ale bude díky money managementu, který používám, vždy dobrý. Tedy vlastně, výborný 🙂

Komentáře

Komentáře

Komentáře jsou vypnuty.